mango4

African mango

Od pewnego czasu stosuje tabletki, african mango na odchudzanie. Działanie tabletek african mango, kompletnie mnie zaskoczyło, a zaczeło się od tego że poleciła mi je moja kuzynka ze stanów.

Ta sama kuzynka wysłała mi nawet gazety, w których były opublikowane badania z „University of Yaounde” w Kamerunie. Te badania można zobaczyć nawet w internecie i to mnie przekonało do korzystania z tych tabletek.

Pierwsze opakowanie zamówiłam z USA, ale z czasem zaczęły się pojawiać również w Polsce, co mnie mocno zaskoczyło.

African mango działa

Na początku, kiedy zaczęłam przyjmować tabletki z ekstraktem z afrykańskiego mango, to nie poczułam żadnej różnicy. Pierwsze efekty poczułam dopiero po miesiącu, już kiedy miałam zrezygnować z ich brania.

Kiedy już ruszyło, to z czasem zaczęłam schodzić z wagi coraz szybciej. Muszę przyznać, że od początku byłam sceptycznie nastawiona, bo mój lekarz stwierdził u mnie problemy z tarczycą, oraz uznał za niemożliwe schudnięcie w tym stanie w którym się znajduję.

Poprawił się mój obwód w talii, zmniejszyła się zawartość cholesterolu w mojej krwi, wyrównał się poziom glukozy. Byłam bardzo zaskoczona tymi wszystkimi pozytywnymi, więc z ciekawości zrobiłam sobie dokładniejsze badania, w celu sprawdzenia reszty skutków które się pojawiły po stosowaniu tych tabletek z wyciągu z nasion mango afrykańskiego. Według tych szczegółowych badań poprawił się również poziom leptyny w mojej krwi. tabletki zawsze spożywałam zawsze 30-60 minut przed obiadem, i w podobnym odstępie czasowym przed kolacją.

Okazuje się również że takie tabletki będą znajdowały zastosowanie, w wypadku epidemii otyłości, oraz insulinoodporności. Jak widać te tabletki mogą też pomagać osobom chorym na cukrzyce.

Ekstrakt z african mango posiada również bardzo duże ilości błonnika, więc może wspomagać osoby, które mają dietę ubogą w ten składnik odżywczy.

Właściwości african mango został odkryte już w 2009 roku, i pojawiają się na jego temat coraz liczniejsze badania, które pokazują jak bardzo korzystne jest korzystanie z tych tabletek.


Was This Post Helpful:

0 votes, 0 avg. rating

Podziel się:

Redakcja

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij