stanowiskodlagracza

Stylowe stanowisko dla gracza w XXI wieku

Kiedyś kucało się przed czarno białym telewizorem z kontrolerem do gier i człowiek odczuwał pełną satysfakcję z zabawy. W nowym wieku wymyślono dla gracza rozliczne produkty dodatkowe, które mocno skomplikowały budowę adekwatnego stanowiska do gier. Niektórym osobom planowanie nowego obszaru pod zestaw komputerowy może zając tygodnie.

Pierwszym krokiem powinien być wybór konkretnego komputera PC oraz decyzja, z ilu monitorów chcemy pobierać obraz. Zestawy złożone z więcej niż 3 monitorów mogą być niesamowicie kłopotliwe, dlatego rozsądni gracze raczej nie przekraczają określonej liczby. Z wyborem monitorów blisko powiązany jest zakup biurka komputerowego. Liczba ekranów limituje minimalną szerokość biurka dla gracza. Przy 3 sztukach pulpit musi być już ponadnormatywnie rozłożysty. Chyba to jest naczelnym powodem, że dużo częstsze jest rozwiązanie z 2 wyświetlaczami. Wtedy cena biurka jest znośniejsza i nie trzeba ofiarować na ten cel dużej części mieszkania. Po zakupie komputera, wyświetlaczy i biurka, bezwzględnie nadchodzi czas, aby przyjrzeć się fotelom dla graczy. Dobór trzeba podporządkować dwóm parametrom – swojemu wzrostowi oraz kolorystyce wcześniej zakupionych elementów stanowiska do gier. Ku uciesze konsumentów fotele gamingowe nie znają pojęcia ograniczenia kombinacji kolorystycznych. Producenci prześcigają się w zróżnicowaniu swoich kolekcji pod względem barw tapicerki. Trafiają się już nawet złote fotele dla gracza. Generalnie wyroby wyceniane na poniżej tysiąca złotych, ciężko nazwać prawdziwymi krzesłami gamingowymi, gdyż nie spełniają one różnorakich wytycznych. Po fotelu czas na zakup drobnych akcesoriów. Jaka ma być klawiatura gamingowa? Nie może być zbyt wolna i powinna mieć zgrabnie uformowane przyciski. Ponadto lepiej, aby nie była jednak bezprzewodowa, ponieważ w grach online szybka komunikacja to atut, którego nie można skreślić z powodu indywidualnych upodobań. Wartościową propozycją są komplety z myszą, ale tylko jeśli oba urządzenia są równie doskonałe technologicznie. Mysz musi być dokładna, nic ważniejszego nie ma. Dobrze, jeśli przy okazji jest szybka jak piorun. Ostatnim elementem jest zestaw akustyczny, który na stanowisku do gier można rozumieć dwojako. Po pierwsze możecie zatrzymać się tylko na słuchawkach i korzystać wyłącznie z nich. Jednak czasami gracze wolą mieć dostępny zestaw do zewnętrznej emisji dźwięku. Wtedy można wybrać głośniki do komputera lub po prostu kupić monitor z opcją audio. Najdroższe stanowiska do gier korzystają z dźwięku przestrzennego firm spoza branży komputerowej.

Sprzęty gamingowe proponuje Gamera.pl i kilkoro innych punktów e-handlu. Odpowiednie akcesoria komputerowe uczynią stanowisko do gier stylowym. Za ich wyglądem musi stać technika, gdyż bez niej styl będzie bezwartościowy dla gracza, który będzie czuł się nieswojo podczas walki w e-sportach. Staranne planowanie stanowiska dla gracza jest koniecznym wymogiem, jeśli nie chcecie już na wstępie stracić zapału do gier w profesjonalnym gronie.


Was This Post Helpful:

0 votes, 0 avg. rating

Podziel się:

Redakcja

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij